O mnie

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz certyfikowanym Home Stagerem. Działam w sektorze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, na terenie Wrocławia i okolic. Współpracuję z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, z Polski i zagranicy.

Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, indywidualne i uczciwe podejście do każdego Klienta. Z ogromną starannością dbam nawet o najmniejsze szczegóły, ponieważ to one odgrywają decydującą rolę w skutecznej, szybkiej i bezpiecznej transakcji.

Co wyróżnia MySpace?

Niezależność, doświadczenie i pasja – posiadana wiedza, szereg przeprowadzonych transakcji, samodzielność, a także przejrzyste i elastyczne zasady współpracy, pozwalają mi na nieograniczoną swobodę działania, co przekłada się na wysoką skuteczność i lojalność Klientów. Praca z ludźmi to mój żywioł!

Indywidualne podejście i uczciwe relacje biznesowe – do każdego zlecenia podchodzę ze szczególną starannością z uwzględnieniem oczekiwań Klienta, poświęcając odpowiednią ilość czasu na rozwiązanie każdego zagadnienia. Nie działam schematycznie, szablonowo. Współpracuję z innymi agencjami nieruchomości, których Klienci są zainteresowani prezentowaną przeze mnie ofertą, a także ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi m.in. doradcami finansowymi, rzeczoznawcami, fotografami wnętrz.

Bez zbytniego angażowania czasu Klienta – szanuję czas Klientów, dlatego to ja działam z pełnym zaangażowaniem, w oparciu o sprawdzone narzędzia promocji i techniki sprzedaży, zapewniając także wsparcie w kwestiach formalnych i kompletowaniu dokumentów. Cały proces prowadzę osobiście, biorąc za niego pełną odpowiedzialność i terminowość. Zapewniam Klientom spokój i pełne bezpieczeństwo transakcji, oszczędzając ich cenny czas, który mogą przeznaczyć na realizację własnych spraw prywatnych lub zawodowych.

Zadowolenie i satysfakcja Klientów ze skutecznie przeprowadzonych transakcji oraz wielokrotna współpraca jest dla mnie priorytetem, największą motywacją i stanowi nadrzędny cel wykonywanych przeze mnie działań.


Zapraszam do współpracy